bootstrap website templates

Адгезійна добавка MORLIFE™ 5000

Адгезійна добавка MORLIFE™ 5000 (виробництво США) призначена для використання в гарячих асфальтобетонних сумішах для забезпечення міцного зчеплення бітуму з кам’яним матеріалом (5 балів або 95-100 %). 

Додавання MORLIFE™ 5000 до бітумів дозволяє значно підвищити водостійкість асфальтобетону та запобігти утворенню на покриттях вибоїн та ям.

Виключення із складу адгезійної добавки поліамінів забезпечує відсутність неприємного запаху, на відміну від аналогічних продуктів інших виробників, а особливість вуглецевих ланцюгів забезпечує високу термостабільність продукту MORLIFE™ 5000 та його властивостей після введення в гарячий бітум.

Технологія застосування адгезійної добавки MORLIFE™ 5000 досить проста і не потребує переобладнання асфальтобетонних заводів та бітумних баз. Добавка вводиться в бітум, нагрітий до робочої температури і перемішується з ним за допомогою механічної мішалки або шляхом циркуляції з використанням бітумного насосу. Оптимальний вміст адгезійної добавки у бітумі становить − 0,3- 0,4 %.