Mobirise

Поліфосфорна кислота виробництва американської компанії ICL Advanced Additives з концентрацією 105 та 115%.

Поліфосфорна кислота використовується для модифікації бітумів в результаті чого покращуються їх термічно-механічні властивості, що в свою чергу поліпшує якість дорожнього покриття.

Бітум, модифікований поліфосфорною кислотою (менше 1% від маси бітуму), стабільний при тривалому зберіганні і високих температурах (7 днів при температурі 176°С), при цьому не відбувається погіршення його реологічних властивостей.

Невелика кількість кислоти розширює інтервал пластичності бітумів та значно покращує їх адгезію, завдяки цьому дорожнє покриття стає більш жорстким, покращуються показники водонасичення та збільшується стійкість до колієутворення.

При її використанні в комбінації з різними полімерами кислота здатна значно покращувати реологічні властивості бітумів за рахунок більш ефективного використання полімерної структури. У зв'язку з цим можливе зменшення кількості полімеру в суміші без втрати, а іноді зі значним поліпшенням властивостей бітуму.

Рекомендована кількість додавання полі фосфорної кислоти становить 0,3-1,5% від маси бітуму в залежності від його вхідної якості та вимог до кінцевого продукту.